Dlaczego my?

Korzyści dla Klienta

 • Udzielamy 2 letniej gwarancji na naprawione turbiny w naszej firmie. Dzięki spełnieniu najwyższych norm jesteśmy pewni swoich usług oraz tego,
  że turbosprężarka nie zawiedzie Cię znowu przez dłuższy okres czasu.

 • Otrzymasz produkt wysokiej jakości. Uhonorowaniem naszej pracy jest zdobycie pierwszego miejsca w Polsce w Teście Tajemniczego Klienta organizowanym
  przez firmę Robert Bosch Polska w zakresie regeneracji aparatury diesla. Dokładamy starań, aby naprawa turbin odbywała się także na najwyższym poziomie.

 • Za nasze usługi zapłacisz teraz mniej. Wystarczy, że zapiszesz się do programu bonusowego, a za następne zlecenia zapłacisz zdobytymi wcześniej punktami.
  Program jest wspólny dla działu turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp diesla, więc możesz wykorzystywać punkty we wszystkich typach podzespołów jakie regenerujemy.

 • Nie zapłacisz za koszt przesyłki naprawionej turbosprężarki. Ponosisz koszt samych części oraz robocizny naprawy.

 • Stale z nami współpracujesz i zdarza się, że nie możesz się do nas dodzwonić? Uruchomiliśmy specjalny program dla Ciebie.
  Nie trać czasu i pieniędzy na połączenie, to my zadzwonimy do Ciebie.


Nasze laboratorium działu turbosprężarek


1. Wyważanie wirników i kół kompresji, a także doważanie całych rdzeni wirujących turbosprężarek odbywa się na światowej klasy urządzeniach niemieckiej firmy Schenck.

2. Czyste stanowisko montażu turbosprężarek oraz wysokociśnieniowa myjka do czyszczenia końcowego będącego ostatnią fazą przygotowawczą do montażu turbin z użyciem nowych oraz zregenerowanych elementów.

3. Wyposażyliśmy nasze laboratorium w urządzenie przepływowe TurboTest firmy Cimat w rozbudowanej wersji z możliwością pomiaru ciśnienia doładowania. Każda naprawiana turbina w naszej firmie przechodzi regulację i testy na tym urządzeniu.

4. Posiadamy wiele komputerowych testerów nastawników pneumatycznych i elektrycznych, także w zakresie ich programowania.

5. Ekran z urządzenia przepływowego podczas badania turbosprężarki.

6. Sprawdzenie wydajności kompresora względem parametrów nowej turbosprężarki.

7. Odseparowane stanowisko demontażu turbosprężarek na części pierwsze w celu podjęcia ich dalszej weryfikacji.

8. Piaskarki oraz myjki wysokociśnieniowe są nieodzownym elementem pracowni turbin.

9. Dostarczasz do nas turbosprężarkę w takim stanie.

10. A odbierasz zregenerowaną z parametrami fabrycznie nowej turbiny.